Zgłoszenia do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 81 w Gdańsku do końca kwietnia

SP81  » Bez kategorii »  Zgłoszenia do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej Nr 81 w Gdańsku do końca kwietnia
0 Comments

Rodzice, zdecydowani na kontynuację edukacji swojej pociechy w oddziałach przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 81 w Gdańsku można już nadsyłać zgłoszenia. Rekrutacja potrwa do końca kwietnia.

W związku z dynamicznym wzrostem liczby dzieci uczęszczających do gdańskich szkół, Szkoła Podstawowa nr 81 poszerza swoją ofertę o nowe oddziały przedszkolne. Decyzja ta ma służyć zapewnieniu odpowiedniego środowiska edukacyjnego dla młodszych mieszkańców Trójmiasta. Szkoła posiada dobrze rozbudowaną infrastrukturę oraz wysoko wykwalifikowaną kadrę, która gwarantuje profesjonalną opiekę oraz wspomaganie rozwoju dzieci na każdym etapie ich nauki.

Rekrutacja potrwa do końca kwietnia 2021 r. Ubiegający się o miejsce w oddziale przedszkolnym są proszeni o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego oraz przesłanie go do sekretariatu szkoły drogą elektroniczną, pocztą lub wręczając osobiście. Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej szkoły.

W ramach oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 81, dzieci będą uczestniczyć w zajęciach edukacyjnych zgodnie z podstawowym programem wychowania przedszkolnego. Dodatkowo oferowane są liczne zajęcia dodatkowe w różnorodnych dziedzinach, takich jak zajęcia językowe, artystyczne oraz sportowe.

Dyrektor szkoły oraz kadra nauczycielska zachęcają rodziców do skorzystania z możliwości zapoznania się z jej ofertą oraz sprawdzenia jakie atrakcje czekają na dzieci uczęszczających do oddziałów przedszkolnych. Dla chętnych przewidziane są również dni otwarte, podczas których możliwy będzie kontakt z nauczycielami oraz zwiedzanie placówki.

To doskonała okazja dla rodziców i maluchów, aby poznać nowe miejsce i wszechstronną ofertę edukacyjną Szkole Podstawowej nr 81 w Gdańsku. Zarówno dyrekcja, jak i cały zespół pedagogiczny zapewniają długofalowe wsparcie dla każdego dziecka oraz dbałość o jego indywidualny rozwój.

Szanowni rodzice i opiekunowie! Przypominamy o trwającym rekrutacji do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 81 w Gdańsku. Zachęcamy do zapisywania dzieci już teraz, gdyż liczba miejsc jest ograniczona, a zgłoszenia są przyjmowane jedynie do 30 kwietnia.

Szkolne oddziały przedszkolne w Szkole Podstawowej nr 81 to idealne miejsce dla rozwoju młodych osobowości. Zespół wykwalifikowanych nauczycieli doświadczonych pedagogów ma na celu wdrożenie różnorodnych, angażujących oraz rozwijających programów edukacyjnych dla najmłodszych uczniów.

Na przedszkolaków czekają nowoczesne pomieszczenia, przyjazna atmosfera oraz szerokie możliwości rozwoju pasji i zainteresowań. Dzieci korzystają z bogatej oferty zajęć pozalekcyjnych, takich jak nauka tańca, zajęcia sportowe czy artystyczne warsztaty.

Ważnym aspektem funkcjonowania oddziałów przedszkolnych jest także współpraca z rodzicami. Szkoła stawia na ciągły dialog i otwartą komunikację ze strony opiekunów prawnych uczniów, aby jak najlepiej odpowiadać na potrzeby dzieci i wspierać ich harmonijny rozwój.

Jak zgłosić dziecko do oddziałów przedszkolnych w SP nr 81?

1. Przez internet
Przesyłając e-mail na adres: sekretariat@sp81gdansk.pl, zawierający imię i nazwisko dziecka, datę urodzenia oraz numer telefonu do rodzica/opiekuna. W odpowiedzi otrzymacie Państwo drogą elektroniczną potwierdzenie zgłoszenia wraz z identyfikatorem zgłoszenia.

2. Telefonicznie
Dzwoniąc pod numer: 123-456-789 (w godzinach 8:00-16:00) lub 098-765-4321 (w godzinach 16:00-20:00).

3. Osobiście
Wypełniając formularz zgłoszeniowy dostępny w sekretariacie szkoły, czynnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 16:00.

4. Za pośrednictwem poczty
Wysyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres szkoły:

Szkola Podstawowa nr 81
ul. Przykładowa 13
80-000 Gdańsk

Prosimy pamiętać o przesłaniu zgłoszeń do końca kwietnia (30.04). Decyzja o przyjęciu dziecka zostanie podana telefonicznie lub drogą elektroniczną do 7 maja 2022 roku.

Więcej informacji o ofercie oddziałów przedszkolnych znajdziecie Państwo na stronie internetowej szkoły – www.sp81gdansk.pl. Już teraz życzymy przyszłym przedszkolakom samych sukcesów i niezapomnianych wrażeń!