Logo SP81

Szkoła Podstawowa nr 81

im. prof. Michała Siedleckiego

V edycja Wielkiego Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkanie nowych przyjaciół”.

Uczniowie naszej szkoły brali udział w V edycji Wielkiego Maratonu Czytelniczego.

Za całoroczne prowadzenie Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych „Spotkanie nowych przyjaciół” odpowiedzialne były: p. Katarzyna Anders, p. Renata Damaszke, p. Jolanta Mucha, p. Gabriela Ślubowska i p. Bożena Ślusarczyk.

W Uroczysta Gala wręczenia nagród, odbędzie się w audytorium

Europejskiego Centrum Solidarności dnia 19 czerwca (poniedziałek) o godz. 13.00.

LAUREACI z klas I – III (160-147 PKT.)

MALWINA ROLKA-153 III K
AGATA MUSZYŃSKA- 151 III J
MATEUSZ SAWCZYSZYN- 148 II A
JULIA BOROWIEC- 148 III L
HANNA MITAL-147 III L

FINALIŚCI (146- 140 PKT.)

OLESIŃSKI JAN- 142 III G
SZYMON MŁODKOWSKI- 141 III I
ANNA MALESZEWSKA- 140 III J

WYRÓŻNIENIA

ALEKSANDRA PANKOWSKA-139 III L
EWA MAZUREK-139 III D
PAWEŁ KRASIŃSKI-139 III F
MARIA SKOPCZYŃSKA-139 III A
PIOTR JANKOWIAK-138 III H
MICHALINA NERKOWSKA-137 II H
TOMASZ DMOCHOWSKI-137 III L
IGOR SZYMAŃSKI-136 III H
OLGA BIEŁUSZKO-136 III G

(Uczniowie klas I – III w tym dniu jadą na Galę z nauczycielami: p. Katarzyną Anders i p. Renatą Damaszke).

Najwyższe wyniki w etapie szkolnym Maratonu Czytelniczego dla Najmłodszych otrzymali uczniowie klas I – III

I miejsce

Rolka Malwina 3 k

Muszyńska Agata 3 j

Sawczyszyn Mateusz 2 a

Borowiec Julia 3 l

Mital Hanna 3 l

II miejsce

Młodkowski Szymon 3 i

Olesiński Jan 3 g

Maleszewska Anna 3j

Pankowska Aleksandra 3l

Krasiński Paweł 3 f

Mazurek Ewa 3 d

Skopczyńska Maria 3 a

Jankowiak Piotr 3 h

Nerkowska Michalina 2 h

Dmochowski Tomasz 3 l

Biełuszko Olga 3 g

Szymański Igor 3 h

III miejsce

Curyło Magdalena 3 h

Obołończyk Wojciech 3 d

Spryngacz Marta 2 g

Gierej Amelia 3 h

Fleszar Jakub 3 i 

Jezierska Milena 3 h

WYRÓŻNIENIA

Lejk Sara 3i

Leśniak Krzysztof 2 i 

Damrat Bartłomiej 2 i

Mosiołek Elżbieta 3 k

Bil Filip 2 j

Banaszek Hanna 2 g

Maciejewski Mateusz 3 h

Grzonkowska Martyna 2 b

Szteler Jan 3 g

Wycinka Barbara 2 b

Zielna Patrycja 3 f

Stępień Urszula 3 j

Trzasko Alicja 3 j

Maderska Maja 3 j

Wkrótce relacja zdjęciowa i wyniki Maratonu klas Starszych IV – VI

Dodane przez ML dnia 11.06.2017 o godzinie 21:48