Logo SP81

Szkoła Podstawowa nr 81

im. prof. Michała Siedleckiego

Kółka zainteresowań

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ W KLASACH I – III

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Lp. KOŁO KLASA PROWADZĄCY TERMIN SALA
1 III B. Herszkowicz czwartek 6 lekcja 103 E
2 G. Schenk 104 E
3 I. Sikorska 202 E
4 recytatorskie II H. Bielińska środa 6 lekcja św. „0”
5 wokalne II E. Pawelec poniedziałek 6 lekcja 4 E
6 plastyczne I-III K. Anders czwartek 6 lekcja 1 E
7 R. Domachowska czwartek 6 lekcja 4 E
8 J. Ruebenbauer środa 6 i 7 lekcja 103 D
9 „Małych Podróżników” II K. Rundsztuk środa 6 lekcja 106 D
10 rytmiczne 0-III B. Hinc + wych. klas poniedziałek

wtorek

czwartek

piątek

F 1
11 sportowe I A. Reich

J. Sulley

środa 5 lekcja sala gimnastyczna
12 II K. Bednarz

Z. Młynarska

J. Westphal

T. Wiśniewska

środa 6 lekcja sala gimnastyczna
13 III B. Buczyńska

A. Rakowska

P. Werra

K. Zaremba

czwartek 6 lekcja sala gimnastyczna

 

 

KOŁA ZAINTERESOWAŃ DLA KLAS IV – VI

W ROKU SZKOLNYM 2016/2017

Lp.

KOŁO

PROWADZĄCY

TERMIN

SALA

1

Matematyczne dla kl. IV-VI M. Nerkowska poniedziałek – 1 lekcja

104C

2

Kulturalno-multimedialne (w j. ang) I. Dunst środa – 7 lekcja

3C

3

Koło literatury angielskiej I. Sękowska-Kielar środa – 2 lekcja

DENT

4

Języka angielskiego Z. Gemborys piątek – 6 lekcja

101C

5

Języka włoskiego E. Rybacka wtorek – 6 lekcja

4E

6

Unii Europejskiej M. Wypych wtorek – 1 lekcja

101C

7

Koło filmowe, wolontariatu M. Grąglewska środa – 7 i 8 lekcja

3C

8

Biblioteczny Klub Mola B. Białkowska

A. Stola

środa 2 lekcja

bibliot.

9

Teatralne D. Szurdak-Szulc czwartek – 6 lekcja

AUDIO

10

Teatralno-dramowe A. Jankowska-Bik wtorek – 7 lekcja

HOL

11

Teatralne (w j. angielskim) A. Korytowska

K. Paluszewska

wtorek – 7 lekcja

piątek – 3 lekcja

101C

HOL

12

Wokalno-instrumentalne W. Dorawa-Jurkiewicz piątek – 1 lekcja

AUDIO

13

Chór W. Sobieraj środa – 9 lekcja

piątek – 8 lekcja

103C

103C

14

Plastyczne H. Tkaczuk poniedziałek – 9 lekcja

104C

15

Młodego przyrodnika A. Brolewicz 1 raz w miesiącu

teren

16

Przyrodnicze I. Felberg wtorek – 6 lekcja

środa – 8 lekcja

AUDIO

204C

17

Informatyczne M. Litwińska

M. Miklikowski

wtorek – 2 lekcja

piątek – 8 lekcja

INF

8D

18

Wolontariatu R. Grochowska

A. Brolewicz S.U.

sobota, niedziela

według potrzeb

teren

19

Sportowe – unihokej kl. I-IV P. Ludwichowski wtorek – 7 lekcja

czwartek – 7 lekcja

piątek – 9 lekcja

s. gim.

20

Sportowe – piłka ręczna M. Orłowski poniedziałek – 1730-1900

piątek – 1630-1800

s. gim.

21

Sportowe – piłka nożna I. Ziorkiewicz poniedziałek – 8 lekcja

s. gim.

22

Sportowe – dwa ognie kl. IV A. Sumińska środa – 1 lekcja

s. gim.