Rekrutacja do przedszkoli: Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku zaprasza dzieci z rocznika 2006-2007

SP81  » Bez kategorii »  Rekrutacja do przedszkoli: Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku zaprasza dzieci z rocznika 2006-2007
0 Comments

Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się wielkimi krokami, a to oznacza, że najmłodszych uczniów czekają nowe wyzwania. Właśnie teraz przyszedł czas na rekrutację do przedszkoli dla dzieci z rocznika 2006 – 2007. Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku zachęca rodziców do zapoznania się z ofertą edukacyjną placówki oraz zgłoszenia chęci uczestnictwa swojej pociechy w zajęciach przedszkolnych.

Szkoła Podstawowa Nr 81, położona w spokojnej i dzielnicy mieszkalnej Gdańska, może poszczycić się atrakcyjnym systemem nauczania oraz wykwalifikowaną i zaangażowaną kadrą pedagogiczną.

W ramach rekrutacji dzieci z klas zerowych możemy liczyć na liczne atrakcje, m.in. bogaty wachlarz zajęć dodatkowych tj. naukę języków obcych, zajęcia sportowe, taneczne czy plastyczne. To doskonała okazja dla dzieci, aby rozwinąć swoje pasje oraz zdobyć nowe umiejętności.

Ponadto, Szkoła Podstawowa Nr 81 szczyci się nowoczesnymi i funkcjonalnymi przestrzeniami edukacyjnymi. Sale lekcyjne są przystosowane do potrzeb dzieci w wieku przedszkolnym, a dodatkowo na terenie placówki znajdują się funkcjonujące sale do ćwiczeń oraz nowoczesne boisko, które umożliwia korzystanie z szerokiej oferty sportowej.

W trosce o rozwój swoich uczniów szkoła stosuje w pracy innowacyjne narzędzia i metody nauczania, które sprzyjają wszechstronnemu i harmonijnemu rozwojowi dziecka. Współpracuje również z zespołem wybitnych psychologów, logopedów oraz pedagogów terapeutycznych, którzy wspierają rozwój i procesy dydaktyczne uczniów.

Rekrutacja do przedszkoli w Gdańsku potrwa od 1 marca do końca kwietnia. Ważne jest, aby rodzice zgłosili swoje dzieci na listy kandydatów do konkretnych placówek jak również pamiętając o przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji aplikacyjnej (w tym także świadectw zdrowia dzieci oraz ewentualnie specjalistycznych badań). Pełna oferta programowa Szkoły Podstawowej Nr 81 oraz szczegóły dotyczące rekrutacji dostępne są na jej stronie internetowej (www.sp81.gdansk.pl), jak również można kontaktować się telefonicznie lub osobiście z sekretariatem placówki.

To właśnie teraz warto dokonać wyboru odpowiedniej dla swojego dziecka placówki edukacyjnej, która zapewni mu rozwój, wsparcie i miłą atmosferę do nauki. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Szkoły Podstawowej Nr 81 w Gdańsku oraz wzięcia udziału w rekrutacji!

W najbliższym czasie Szkoła Podstawowa Nr 81 w Gdańsku, położona przy ulicy Długiej 3, rozpocznie rekrutację do nowych klas przedszkolnych. Jako jedno z najbardziej renomowanych przedszkoli w mieście, Szkoła Nr 81 serdecznie zaprasza dzieci z roczników 2006-2007. Rekrutacja potrwa od kwietnia do maja, a szczegółowe informacje dotyczące terminów i wymaganych dokumentów zostaną ogłoszone wkrótce.

Szkoła Podstawowa Nr 81 ma na celu stworzenie miłej i bezpiecznej atmosfery dla swoich uczniów. Dyrekcja szkoły oraz wykwalifikowana kadra nauczycieli dbają o wysoką jakość oferowanej edukacji oraz wspierają rozwój emocjonalny, umysłowy i fizyczny dzieci. Współpracując z rodzicami, szkoła stara się wspierać oraz rozwijać talenty swoich wychowanków.

Przy współpracy z rodzicami oppodaźniejsza przestrzeń dla uczników aby eksperymentować i uczyć się poprzez zabawę.. W ramach oferty edukacyjnej znajdują się zajęcia z takich przedmiotów jak język angielski, język niemiecki, zajęcia sportowe, rytmika, robotyka oraz nauka tańca. Przedszkole posiada również salę zabaw z tunelami, basenem z kulkami oraz możliwościami zabaw konstrukcyjnych.

Szkoła utoruje każdemu uczającemu się wielowymiarowy rozwój – dzieciom począwszy od trzech lat daje możliwość nie tylko nauki podstaw pod spraw lepszego goromadzenia wiedzy i informacji, ale przede wszystkim stanowi umiejętność wykształcenia więzi społecznych, bezpiecznego bytowania w grupie oraz poznawania własnego świata przez pryzmat wielu unikalnych form rozwoju dziecięcego. Szkoła gwarantuje zdobycie gotowości równorzędnych z życiem wewnętrznym wybujałej wyobraźni przedszkolaka, poprzez szybkie dostosowanie go do nowych technologii. Nasze przedszkole umożliwia również osiągnięcie sukcesów w zakresie zmian stylu nauczania, koncentrowania się na wartościach życia codziennego.

Rekrutacja do przedszkola to bardzo ważny czas zarówno dla dzieci jak i dla ich rodziców. Przyszli uczniowie uczestniczyć będą w specjalnie przygotowanych spotkaniach adaptacyjnych z nauczycielami oraz uczennicami starszymi. Dzięki temu pierwszy kontakt ze szkołą będzie mniej stresujący, a dzieci zyskają możliwość łatwiej się zaaklimatyzować oraz poznają kolegów i koleżanki, z którymi będą spędzać najbliższe lata.

Aby wziąć udział w rekrutacji do Szkoły Podstawowej Nr 81 w Gdańsku, prosimy o śledzenie informacji na temat terminów rekrutacyjnych oraz przygotowanie wymaganych dokumentów, które zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły. Zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2006-2007 do dołączenia do naszej świetnej społeczności uczniów!