Logo SP81

Szkoła Podstawowa nr 81

im. prof. Michała Siedleckiego

Nasza kadra

Nasza kadra

Dyrektor szkoły

Mariola Cyranek

 

Wicedyrektorzy szkoły:


Janina Bariatin

Dzień Godziny pracy
Poniedziałek  8.00 – 13.00
Wtorek  10.00 – 14.30
Środa  8.00 – 13.00
Czwartek  8.00 – 13.00
Piątek  10.00 – 15.30

 Beata Kalinowska

Dzień Godziny pracy
Poniedziałek  11.00 – 16.30
Wtorek  8.00 – 13.00
Środa  8.00 – 13.00
Czwartek  10.00 – 14.30
Piątek  8.00 – 13.00

Jagoda Przecławska – Stankiewicz

Dzień Godziny pracy
Poniedziałek  8.00 – 13.00
Wtorek  11.00 – 16.30
Środa  10.00 – 14.30
Czwartek  8.00 – 13.00
Piątek  8.00 – 13.00

 Jolanta Madaj

Dzień Godziny pracy
Poniedziałek  8.00 – 12.30
Wtorek  8.00 – 14.40
Środa  11.30 – 16.30
Czwartek  11.30 – 16.30
Piątek  8.00 – 11.50

Nauczyciele nauczania zintegrowanego

  • Anders- Świdkowska Katarzyna
  • Andzel Anna
  • Bednarz Katarzyna
  • Bielińska Hanna
  • Buczyńska Beata
  • Damaszke Renata
  • Hudzik- Rundsztuk Kazimiera
  • Kuczyńska Ewa
  • Młynarska Zuzanna
  • Mucha Jolanta
  • Pawelec Elżbieta
  • Pilecka Bogumiła
  • Rakowska Adela
  • Reich Anna
  • Ruebenbauer Joanna
  • Sandak-Wolitek Katarzyna
  • Schenk Grażyna
  • Sikorska Iwona
  • Sulley Jolanta
  • Ślusarczyk Bożena
  • Wiśniewska Teresa
  • Wolińska- Herszkowicz Bożena
  • Żyrek- Trzewik Czesława

Nauczyciele klas „0”

  • Dąbrowska Kamila
  • Maderska Katarzyna
  • Nowopolska Maria

Nauczyciele wspomagający

  • Fedorowicz Marietta
  • Korablin Lidia
  • Małypan Ewa
  • Perończyk Aneta
  • Pruska Agata
  • Rulaf Małgorzata
  • Sawicka Oliwia
  • Szymańska Joanna
  • Waruszewska Aleksandra
  • Zdyb Katarzyna

Nauczyciele języka polskiego

  • Hamera Aniela
  • Jankowska- Bik Aleksandra
  • Kieda Joanna
  • Rewolińska- Walencik Jolanta
  • Szurdak- Szulc Dorota
  • Śliwińska- Zaprawa Małgorzata
  • Vitkovska Katarzyna
  • Wiess Jolanta

Nauczyciele języka angielskiego

  • Gemborys- Obeidi Zofia
  • Grzybowska Ewa
  • Korytowska Agnieszka
  • Łącka Justyna
  • Michalak Joanna
  • Mitruk- Łupak Monika
  • Paluszewska Katarzyna
  • Rybarczyk Urszula
  • Sapińska Wioletta
  • Sękowska-Kielar Iwona

Nauczyciele języka niemieckiego

  • Białkowska Beata

Nauczyciele matematyki

  • Banaszkiewicz Wiesława
  • Ciołczyk Wojciech
  • Cwalińska Aneta
  • Gorzkowska Sonia
  • Nerkowska Marzena
  • Zdzichowska Magdalena

Nauczyciele historii

  • Matusik Dorota
  • Miklikowska Joanna
  • Wypych Mariusz

Nauczyciele biologii

  • Brolewicz Anna
  • Felberg Izabela
  • Lemiech Aleksandra
  • Miedzianowska Wioletta

Nauczyciele przyrody

  • Brolewicz Anna
  • Felberg Izabela
  • Lemiech Aleksandra
  • Miedzianowska Wioletta
  • Teleżyńska Irena

Nauczyciele fizyki

  • Cwalińska Aneta

Nauczyciele chemii

  • Samson Hanna

Nauczyciele religii

  • Bułło Joanna
  • Grąglewska Maria
  • Grochowska Renata
  • Kleina Marlena
  • Górzyński Marek
  • Molenda Andrzej
  • Oprawa Joanna
  • Rybacka Elżbieta

Nauczyciele informatyki

  • Andrzejczak Rościsław
  • Litwińska Marzena
  • Miklikowski Mirosław
  • Zaremba Adam

Nauczyciele  techniki

  • Cyranek Mariola
  • Tkaczuk Halina

Nauczyciele plastyki

  • Domachowska Jolanta

Nauczyciele muzyki

  • Dorawa- Jurkiewicz Ewa
  • Sobieraj Wojciech

Nauczyciele wychowania fizycznego

  • Gajek Bartosz
  • Krawczyk Hubert
  • Lange Emilia
  • Ludwichowski Piotr
  • Neuman Maja
  • Orłowski Michał
  • Pokorski Przemysław
  • Sumińska Aneta
  • Szwabowicz Bożena
  • Tołłoczko Barbara
  • Tomaszewicz Damian
  • Trzasko Bogusław

Nauczyciele gimnastyki korekcyjnej i rehabilitanci

  • Chojnowska Izabela
  • Światowska Maria
  • Trzebiatowska Beata

Nauczyciele świetlicy szkolnej

  • Ambros Jolanta
  • Chojnowska Izabela
  • Frączkowska Ewelina
  • Jabłonowska Agnieszka
  • Kammer Anita
  • Kłomska Ewa
  • Kowalska Anna
  • Krauze Gabriela
  • Kupniewska Monika
  • Obrębska Anna
  • Spryngacz Monika
  • Stubba Justyna
  • Tokarska Marietta
  • Zaremba Katarzyna

Nauczyciele biblioteki

  • Stola Aleksandra
  • Ślubowska Agata
  • Turska Patrycja

Nauczyciele świetlicy socjoterapetycznej

  • Borczuch- Gadalińska Mariola
  • Łącka Magdalena

Pedagog

  • Jakubiszyn- Jankowska Kamila
  • Krupa Barbara

Psycholog

  • Pyrek Kinga

Logopeda

  • Kammer Anita
  • Szczecińska Grażyna