Logo SP81

Szkoła Podstawowa nr 81

im. prof. Michała Siedleckiego

Nasza kadra

Nasza kadra

Dyrektor szkoły

Mariola Cyranek

 

Wicedyrektorzy szkoły:


Janina Bariatin

Dzień Godziny pracy
Poniedziałek  8.00 – 13.00
Wtorek  10.00 – 14.30
Środa  8.00 – 13.00
Czwartek  8.00 – 13.00
Piątek  10.00 – 15.30

 Beata Kalinowska

Dzień Godziny pracy
Poniedziałek  11.00 – 16.30
Wtorek  8.00 – 13.00
Środa  8.00 – 13.00
Czwartek  10.00 – 14.30
Piątek  8.00 – 13.00

Jagoda Przecławska – Stankiewicz

Dzień Godziny pracy
Poniedziałek  8.00 – 13.00
Wtorek  11.00 – 16.30
Środa  10.00 – 14.30
Czwartek  8.00 – 13.00
Piątek  8.00 – 13.00

 Jolanta Madaj

Dzień Godziny pracy
Poniedziałek  8.00 – 12.30
Wtorek  8.00 – 14.40
Środa  11.30 – 16.30
Czwartek  11.30 – 16.30
Piątek  8.00 – 11.50

Nauczyciele nauczania zintegrowanego

  •  Anna Andzel
  •  Katarzyna Bednarz
  •  Hanna Bielińska
  • Beata Buczyńska
  • Renata Damaszke
  • Jolanta Domachowska
  • Kazimiera Hudzik-Rundsztuk
  • Maria Julke
  • Ewa Kuczyńska
  • Zuzanna Młynarska
  • Jolanta Mucha
  • Katarzyna Zaremba
  • Kalina Świczyńska – Citko
  • Agata Ślubowska
  • Elżbieta Pawelec
  • Bogumiła Pilecka
  • Adela Rakowska
  • Joanna Ruebenbauer
  • Grażyna Schenk
  • Iwona Sikorska
  • Jolanta Sulley
  • Katarzyna Anders-Świdkowska
  • Teresa Wiśniewska
  • Patrycja Werra
  • Joanna Westphal
  • Bożena Wolińska-Herszkowicz
  • Katarzyna Sandak- Wolitek
  • Bożena Ślusarczyk
  • Czesława Zyrek-Trzewik
  • Katarzyna Maderska
  • Małgorzata Kolatowska
  • Maria Nowoplska
  • Anna Reich

Nauczyciele wspomagający

  • Aleksandra Waruszewska
  • Anna Sarnowska
  • Katarzyna Zdyb
  • Lidia Korablin
  • Dorota Matusik
  • Aneta Perończyk
  • Marietta Federowicz
  • Oliwia Sawicka

Nauczyciele języka polskiego

  • Aniela Hamera
  • Jolanta Rewolińska-Walencik
  • Małgorzata Śliwińska- Zaprawa
  • Aleksandra Jankowska- Bik
  • Dorota Szurdak – Szulc
  • Katarzyna Vitkovska
  • Jolanta Weiss

Nauczyciele języka angielskiego

  • Agnieszka  Korytowska
  • Iwona Sękowska-Kielar
  • Zofia Gemborys-Obeidi
  • Justyna Łącka
  • Izabela Dunst
  • Katarzyna Paluszewska
  • Monika Mitruk-Łupak
  • Wioletta Sapińska
  • Ewa Grzybowska

Nauczyciele matematyki

  •  Wiesława Banaszkiewicz
  •  Wojciech Ciołczyk
  •  Aneta  Cwalińska
  •  Marzena Nerkowska
  •  Iwona Piętal

Nauczyciele historii

  • Joanna Pajka
  • Mariusz Wypych

Nauczyciele przyrody

  • Anna Brolewicz
  •  Wioletta Miedzianowska
  • Izabela Felberg
  •  Irena Teleżyńska

Nauczyciele religii

  • ks. Krzysztof Konkol
  • Maria Grąglewska
  • Joanna Bułlo
  • Elżbieta Rybacka
  • Joanna Oprawa
  • Renata Grochowska

Nauczyciele informatyki

  • Mirosław Miklikowski
  • Jolanta Madaj
  • Marzena Litwińska

Nauczyciele  techniki

  •  Halina Tkaczuk
  • Mariola Cyranek

Nauczyciele plastyki

  • Wojciech Sobieraj
  • Michał Heimowski

Nauczyciele muzyki

  • Wojciech Sobieraj
  • Michał Heimowski
  • Ewa  Dorawa -Jurkiewicz

Nauczyciele wychowania fizycznego

  • Piotr Ludwichowski
  • Aneta Sumińska
  • Barbara Tołloczko
  • Bogusław Trzasko
  •  Ireneusz Ziorkiewicz
  • Bożena Szwabowicz
  • Michał Orłowski

Nauczyciele gimnastyki korekcyjnej i rehabilitanci

  • Julita Światowska
  • Beata Trzebiatowska
  • Maja Neuman
  • Maria Głogowska

Nauczyciele świetlicy

  • Ambros Jolanta
    Chojnowska Izabela
  • Frączkowska Ewelina
    Jabłonowska Agnieszka
    Julke Maria
  • Kammer Anita
  • Kłomska Ewa
    Kosmulska Miłosława
  • Kowalska Anna
  • Krauze Gabriela
  • Lange Emilia
  • Małypan Ewa
  • Szuksta- Cendrowska Magdalena
  • Tokarska Marietta

Nauczyciele biblioteki

Ewa  Dorawa -Jurkiewicz

Aleksandra Stola

Beata Białkowska

Nauczyciele świetlicy socjoterapetycznej

Mariola Borczuch -Gadalińska

Magdalena Łącka

Jakub Pianka

Aleksandra Krajewska

Pedagog

Kamila Jakubiszyn-Jankowska

Marta Koc

Psycholog

Kinga Pyrek

Logopeda

Grażyna Szczecińska