Logo SP81

Szkoła Podstawowa nr 81

im. prof. Michała Siedleckiego

Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Postać Niezwykłego św. Mikołaja”

WYNIKI

KATEGORIA KLAS „0”

 

I MIEJSCE: Milena Billot 0a SP 81Gdańsk;  opiekun:Maria Nowopolska

II MIEJSCE: Katarzyna Pomykała 0a SP 47 Gdańsk; opiekunowie:mała świetlica

III MIEJSCE: Izabela Jędrzejewska Ob Sp 81 Gdańsk; opiekun: Katarzyna Maderska

 

Wyróżnienia:

-Olaf Włodkowski 0a SP 69 Gdańsk; opiekun: Beata Berowska

-Filip Kandziora 0a SP 81 Gdańsk; opiekun Maria Nowopolska

-Weronika Labuda 0a SP 81 Gdańsk; opiekun Maria Nowopolska

 

KATEGORIA KLAS I:

 

I MIEJSCE: Oliwier Topolewski Ib SSP Kwidzyn; opiekun: Marlena Olszewska

II MIEJSCE: Agata Madany Ic SP 81 Gdańsk

Zuzanna Swatowska Ib SP 20 Gdańsk; opiekun: Ewa Tucholska

III MIEJSCE: Ida Kocięda Ic SP 47 Gdańsk; opiekun:mała świetlica

 

Wyróżnienia:

-Justyna Browalska I SP Korzeniewo; opiekun: Jolanta Zbyszyńska

-Amelia Czoska Ib SP Chwaszczyno; opiekun: Edyta Malotka

-Antonina Cieślikiewicz Ib SP 81 Gdańsk

-Lena Muszka Ib SP 11 Gdańsk; opiekun: Emilia Dudek

 

KATEGORIA KLAS II:

 

I MIEJSCE: Olaf Bagiński IIa SP 20 Gdańsk; opiekun: Dorota Redźko

II MIEJSCE: Laura Siwek IIb SP 47 Gdańsk ; opiekun: mała świetlica

III MIEJSCE: Emilia Stankiewicz IIa SP 20 Gdańsk; opiekunowie: Halina Furmaniak, Anna Gałka

 

KATEGORIA KLAS III:

 

I MIEJSCE: Miłosz Szymański III SP Korzeniewo; opiekun: Jolanta Zbyszyńska

Zuzanna Grzelachowska III ZKPiP 1 Gdańsk; opiekun: Magdalena Nagórska

II MIEJSCE: Laura Wrześniewska III ZKPiP 1 Gdańsk; opiekun: Magdalena Nagórska

III MIEJSCE: Nikola Kuźniewska IIIa SP 20 Gdańsk; opiekun: Beata Hermas

Martyna Kryszczuk IIIg SP 81 Gdańsk; opiekunowie: Ewa Małypan, Czesława

Trzewik

Wyróżnienia:

-Amelia Kisiel IIId SP 3 Gdańsk; opiekun: Monika Formella

-Szymon Jednacz IIIi SP 81 Gdańsk

-Wojciech Wiśniewski IIIi SP 81; opiekun: Zuzanna Młynarska

-Tamara Stefanowska IIIg SP 81; opiekunowie: Czesława Trzewik, Ewa Małypan

-Natalia Lewandowska IIIh SP 19 Gdańsk; opiekun: Patrycja Peszek

-Agata Szczudrawa IIId SP 47 Gdańsk; opiekun: „Duża świetlica”

 

KATEGORIA PRAC PRZESTRZENNYCH:

 

I MIEJSCE: Miłosz Szrajda IIIc SP 10 Słupsk

II MIEJSCE: Julian Cieślikiewicz SP 81 Gdańsk

III MIEJSCE: Zofia Tyrau I SP Korzeniewo; opiekun: Jolanta Zbyszyńska

 

Wyróżnienia:

-Kacper Binkiewicz IIIf SP 81; opiekun: Katarzyna Bednarz

-Anna Pucio IIId SP ? (prosimy o informacje jaka szkoła)

-Oliwia Kucharczyk IIa SP ? (prosimy o informacje jaka szkoła)

 

Jury:

-Domachowska Jolanta

-Kupniewska Monika

-Obrębska Anna

-Spryngacz Monika

 

Uroczyste wręczenie dyplomów oraz rozdanie nagród odbędzie się 14 grudnia o godz. 13:30 w Szkole Podstawowej nr 81 w Gdańsku (na holu klas „0”). Serdecznie zapraszamy laureatów wraz z opiekunami lub/i rodzicami. Prosimy o potwierdzenie przybycia.

 

Organizatorzy konkursu: Chojnowska Izabela, Frączkowska Ewelina, Kammer Anita, Sawicka Oliwia

 

Dodane przez AZ dnia 08.12.2017 o godzinie 11:01