Logo SP81

Szkoła Podstawowa nr 81

im. prof. Michała Siedleckiego

Przydział sal na zebrania z rodzicami w dniu 12.12.2017 r.

Przydział sal na zebrania z rodzicami w dniu 12.12.2017 r.

KLASY 0                                                GODZ.1630

KLASA NAUCZYCIEL SALA
0 a Maria Nowopolska 7 D
0 b Katarzyna Maderska 2 D
0 c Kamila Dąbrowska 6 D

Konsultacje logopedyczne – sala 3 D – 1600 -1700

KLASY I-II                                                              GODZ. 1630

klasa nauczyciel sala
I a Beata Buczyńska 102 E
I b Grażyna Schenk 104 E
I c Katarzyna Sandak-Wolitek 202 E
I d Adela Rakowska 4 E
I e Joanna Ruebenbauer 201 E

 

II a Bożena Wolińska-Herszkowicz 101 E
II b Hanna Bielińska 2 E
II c Katarzyna Anders-Świdkowska 103 E
II d Anna Reich 102 D

 

KLASY III                                                               GODZ. 1730

klasa nauczyciel sala
III a Bogumiła Pilecka 102 D
III b Iwona Sikorska 102 E
III c Bożena Ślusarczyk 202 E
III d Anna Andzel 203 E
III e Teresa Wiśniewska inny termin
III f Katarzyna Bednarz 104 E
III g Czesława Żyrek-Trzewik 201 E
III h Katarzyna Hudzik-Rundsztuk inny termin
III i Zuzanna Młynarska 106 D
III j Elżbieta Pawelec 204 E
III k Ewa Kuczyńska inny termin

KLASY IV                                                          GODZ. 1730

klasa nauczyciel sala
IV a Jolanta Weiss 201 C
IV b Aniela Hamera 203 D
IV c Magdalena Zdzichowska 1 C
IV d Jolanta Domachowska  3 C
IV e Aneta Cwalińska 8 D
IV f Wojciech Ciołczyk 206 D
IV g Joanna Kieda 1 E
IV h Bożena Szwabowicz 3 E
IV i Dorota Matusik 103 D
IV j Sonia Gorzkowska 208 D

 

KLASY V – VII                                                            GODZ. 1830

klasa nauczyciel sala
V a Barbara Tołłoczko 108 D
V b Marzena Nerkowska 101 C
V c Iwona Sękowska-Kielar 8 D
V d Monika Mitruk-Łupak 1 C
V e Joanna Miklikowska 207 D
V f Irena Teleżyńska 204 C
V g Michał Orłowski 4 E
V h Aleksandra Jankowska-Bik 203 D

 

VI a Halina Tkaczuk 104 C
VI b Małgorzata Śliwińska-Zaprawa 201 C
VI c Aleksandra Lemiech CZYTELNIA
VI d Katarzyna Paluszewska 3 C
VI e Dorota Szurdak-Szulc 206 D
VI f Wiesława Banaszkiewicz 208 D
VI g Ewa Dorawa-Jurkiewicz 103 D

               

VII a Anna Brolewicz 202 C
VII b Wojciech Sobieraj 103 C
VII c Jolanta Rewolińska-Walencik 202 D
VII d Izabela Felberg 102 D
VII e Katarzyna Vitkovska KONF
VII f Piotr Ludwichowski 3 E

 

Dodane przez AZ dnia 09.12.2017 o godzinie 10:37