Logo SP81

Szkoła Podstawowa nr 81

im. prof. Michała Siedleckiego

Rowerowy maj

 

7 maja rozpocznie się akcja Rowerowy Maj, której celem jest propagowanie aktywnego i ekologicznego sposobu dojazdu do szkoły. W tym roku akcja trwa od 7 – 30 maja.

Nasza szkoła już trzeci raz bierze udział w tej kampanii organizowanej przez Miasto Gdańsk. Dotychczasowe edycje cieszyły się olbrzymim zainteresowaniem wśród naszych uczniów. Wielu z nich otrzymało nagrody za aktywny udział zarówno indywidualnie jak i dla całej klasy. Liczymy na jeszcze większą aktywność w tym roku, ponieważ w ten sposób mamy szansę na wygranie nagrody głównej dla szkoły w wysokości 30 000 zł.

Aby uczniowie mogli uczestniczyć w tegorocznej edycji, wymagana jest pisemna zgoda opiekuna na przetwarzanie  następujących danych: imię, nazwisko, klasa, szkoła, miasto. Druki zgody są dostępne na stronie

https://rowerowymaj.eu/do-pobrania/#dok-ogolne

lub u wychowawców klas.

Zachęcam do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi akcji na stronie

https://rowerowymaj.eu/

Dodane przez KZ dnia 11.04.2018 o godzinie 12:00